Szymon 784 304 060 • Krzysztof 600 934 475 • Chorzów ul. Harcerska 3a • Pn-Pt 8-17 Sob 8-14
Poznaj nas 2018-06-01T16:22:03+00:00

Połączenie DWORACZEK Auto-Serwis i Robi-Car

Drużyna Pana Krzysztofa połączyła się z warsztatem DWORACZEK Auto-Serwis dlatego wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do naszego nowego punktu, który znajduje się na ulicy Harcerskiej 3A w Chorzowie. Mamy nadzieję że pomimo połączenia dwóch warsztatów będą Państwo nadal korzystać z naszych usług a my łącząc siły na pewno wykażemy się jeszcze większym profesjonalizmem przez co mamy nadzieję że będą Państwo zadowoleni z poziomu wykonywanych napraw.

Pozdrawiamy ekipa DWORACZEK Auto-Serwis

Nasz serwis

Prowadząc serwis samochodowy zdajemy sobie sprawę, iż nasza praca ma wpływ na codzienny komfort życia naszych klientów. Sprawny samochód jest gwarancją bezpieczeństwa, podstawą aktywnego życia zawodowego jak i nie kwestionowaną pomocą w życiu rodzinnym.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, kładziemy szczególny nacisk na długofalową współpracę. Wychodzimy z założenia, iż zadowolony klient jest najlepszą reklamą dla naszego serwisu. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco w temacie motoryzacji i reagować kompleksowo na potrzeby naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy solidność, uczciwe ceny i indywidualne podejście do klienta.